1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Robert Marcinkiewicz - kolekcjoner Futbol Club Barcelona, głównie z większością autentycznej kolekcji pochodzącej bezpośrednio z FC Barcelona. 

 

Kolekcjoner z kilkuletnim doświadczeniem. To najciekawszy zbiór kolekcji Barçy na polskim rynku i w Europie. 

Jego kolekcja charakteryzuje się imponującą ilością pamiątek. Jest to wynik pasji, ogromnej wiedzy, zaangażowania oraz determinacji.

 

Robert jest w grupie ludzi, którzy podążają z miłości do klubu piłkarskiego Futbol Club Barcelona.

 

Jest osobą, która realizuje swoje ambicje, pasje i marzenia. Poznał wiele osób związanych bardzo blisko z klubem Futbol Club Barcelona i dostał szansę bycia "wewnątrz" klubu.  

Poznał wielu wspaniałych ludzi, Socios podczas wyjazdów na meczach Barçy i innych pasjonatów futbolu z którymi dzieli się swoją pasją, doświadczeniem. Mógłby rozmawiać z nimi o futbolu godzinami. 

 

"Prawdziwa pasja zaczyna się, gdy żyjesz tym każdym dniem, godziną, minutą. Bycie kolekcjonerem tak wielkiego klubu, jakim jest Barça na tym etapie, przez tyle lat to zaszczyt, ogromny wysiłek, zaangażowanie i czas poświęcony pasji''. - Robert.

 

Dlaczego zdecydowałeś się otworzyć stronę Fcbarcelonacollection.com?

 

"Strona zawiera osobistą kolekcję Fc Barcelona. Piłka nożna, zwłaszcza klub i historia związana z Blaugrana to część mojego życia. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że Futbol Club Barcelona jest dla mnie bardzo istotnym odniesiem w życiu i ma ogromny wpływ na moje życie. To nierozerwalny związek trwa ponad dwadzieścia sezonów. Jest to niesamowita ''podróż'' w niezliczoną ilość miejsc. Nowo poznanych osób i setki niezapomnianych wspomnień''.

 

Posiadasz cenne i unikatowe pamiątki. Czy zgadzasz się z tym?

 

"Unikalna kolekcja Futbol Club Barcelona utożsamia się z bogatą historią i tradycją klubu. Sukcesami i porażkami. Poszczególne pamiątki posiadają swoją oddzielną historię klubu, które inspirowane hasłem "Mes Que Un Club" tworzą kolekcję czymś niezwykłym''.

 

Wspaniała kolekcja Futbol Club Barcelona, skąd wzięła się Twoja pasja do futbolu z miasta Gaudiego?

 

''Cofnijmy się do sezonu 1996/1997. Początek zauroczenia Barça. Graliśmy piękny ofensywny futbol. Zakochałem się w koncepcji i filozofii Barcelony. Idea posiadania piłki. Pamiętam byłego piłkarza, a obecnego managera Fc Barcelona, Luisa Enrique. Mieliśmy wtedy ambitny zespół. Gwarancją obejrzenia show na boisku. Nou Camp było i jest idealnym miejscem''.

 

"Chciałbym podziękować każdej osobie, która miała wpływ na rozwój mojej pasji od wielu lat''.

 

"Bardzo dziękuję osobom ze środowiska klubu, Barcelonismo, Kolekcjonerom i wielu innych wspaniałych osobom. Mam nadzieję, że każdy z was zostanie stałym gościem Fcbarcelonacollection.com''.